Gekleurder – Home › Forums › Forum › Altijd in je broekzak
- Dit onderwerp is leeg.
-
AuteurBerichten
-
-
EvanDukeGastHet begon eigenlijk vrij toevallig. Ik zat in de trein terug van werk en mijn collega naast me zat ineens te juichen om iets op zijn telefoon. Bleek dus dat hij net een live weddenschap had geplaatst op een basketbalwedstrijd via een app die hij al maanden gebruikte. Hij liet me alles zien, hoe makkelijk het was om iets in te zetten en hoe snel je updates krijgt over het spel. Ik ben zelf niet zo’n gokker maar ik dacht, waarom niet eens proberen voor de fun.
-
thiefcrazy98GastIk snap helemaal wat je bedoelt, ik had eerst ook twijfels over zulke apps omdat ik bang was dat het vol zou zitten met advertenties of dat het zou vastlopen tijdens het inzetten. Maar toen ik de 1Win app een kans gaf, was ik echt onder de indruk van hoe goed het ontworpen is. Ik heb ‘m op mijn iPhone en het draait allemaal vlekkeloos, geen vertraging, alles is intuïtief. Meestal zet ik in op tennis of Formule 1, maar soms speel ik ook die snelle casinogames als ik gewoon even wil ontspannen zonder nadenken. De app laat je meteen zien wat er live speelt, en de navigatie is zo logisch dat ik nooit hoef te zoeken. Wat ik handig vond is dat je alles kunt doen vanuit één scherm, dus geen honderd stappen om een weddenschap te plaatsen. Voor wie benieuwd is waar ik ‘m vandaan heb: dit is de link die ik gebruik, gewoon als referentie, niks bijzonders — Go to Site. Als je nieuw bent, is het ook niet overweldigend, dat vond ik zelf een pluspunt. Geen druk, gewoon rustig proberen en kijken wat bij je past. Ik vind het een relaxte manier om af en toe wat extra spanning aan een wedstrijd toe te voegen, zonder er echt in vast te zitten.
-
tbes50203GastSoms denk ik wel eens hoe snel we wennen aan dingen die eerst totaal buiten onze routine lagen. Een paar maanden terug had ik nooit gedacht dat ik apps als deze überhaupt zou installeren, en nu voelt het bijna normaal. Maar ergens zit er altijd een klein stemmetje dat vraagt: wanneer wordt gemak een gewoonte en wanneer wordt het risico?
-
-
AuteurBerichten